• Dušičková výzva prijatá!

• 30.10.2023 13:58
        • V októbri 2023 zrealizovala Zelená škola v spolupráci s Funebra v rámci organizácie CEEV Živica dušičkovú výzvu, kde bolo treba splniť tieto požiadavky:

1. Urobte so žiakmi prírodný veniec.
          2. Zaneste plagát “Dušičky s úctou k prírode” na obecný alebo mestský úrad, na správu cintorínov.
          3. Spravte si spoločnú fotku žiakov s vytvorenými vencami.

A ako sa nám to podarilo?
        • Svetový deň bez áut

• 05.10.2023 15:32
        • V piatok 22.9. 2023 sme na našej škole odmeňovali žiakov, ktorí v tento deň prišli do školy inak ako autom. Celá akcia bola pod taktovkou žiakov 8.A triedy, ktorí si pre cyklistov, kolobežkárov, autobusárov a najmä pre tých, ktorí prišli pešo, pripravili zdravú odmenu. Je veľmi dôležité neustále  si pripomínať, že nevyužitím auta ozdravujeme nie len seba, ale aj našu planétu.
        • Audit v našej škole - téma ODPAD

• 25.05.2023 15:31
        • Minulý školský rok sme s kolégiom Zelenej školy urobili audit -  prieskum / analýzu/ informácii, kde všade sa u nás v škole tvorí odpad, ako s ním nakladáme, ako ho minimalizujeme a atď.