• Jarné upratovanie v sobotu 20.4. 2024 spoločne s rodičmi

• 22.04.2024 10:18
        • V sobotu 20.4. sme sa stretli spoločne nielen s niektorými našimi žiakmi ale aj s ich rodičmi. Počasie nebolo veľmi prajné, ale to nás nemohlo odradiť od myšlienky, zveľadiť areál školy, či vypratať veci zo školskej pivnice.  A tak sme si vyhrnuli rukávy a pustili sa do zadaných úloh.
        • Máte doma nepotrebné rastliny a kvetináče? Radi sa ich ujmeme :)

• 01.03.2024 09:25
        • Milí priatelia školy,
          v tomto školskom roku máme plán zveľadiť naše najbližšie okolie jednak v interiéri  a rovnako aj vonku v exteriéri školy.

Preto budeme šťastní, ak nám po prázdninách prinesiete nepotrebné rastliny, kvetináče, cibuľoviny, ... proste všetko, čo by  naše okolie rozzelenalo.
        • Ako sme vyrábali krmivo pre vtáčiky

• 17.01.2024 10:35
        • Jedným z čiastkových cieľov aktuálnej témy, ktorou je Zeleň a ochrana prírody, v programe Zelená škola je aj starostlivosť o vtáčiky a iné živé tvory počas náročného zimného obdobia.
          Začali sme s výrobou informačných násteniek ohľadom druhov vtáctva a typov potravy. Tieto informácie doplnili aj žiaci 5. ročníkov individuálnymi projektami, kde podrobne popisujú celú špecifikáciu druhov, ktoré sa u nás vyskytujú.

• Dokončili sme audit v téme Zeleň a ochrana prírody

• 22.11.2023 20:53
        • Tento školský rok sme sa v programe Zelenej školy rozhodli prejsť na novú tému a tou je Zeleň a ochrana prírody. V kolégiu sme spoločne prečítali a analyzovali veľa vyplnených auditových listov, ktoré nám pomáhali vypracovať primárne žiaci 5. a  6. ročníkov, za čo všetkým ďakujeme.