ŽK - návody

Žiacka knižka - návody a pomôcky pre rodičov

Vážení rodičia,

Na tomto mieste nájdete pomôcky a nápovedy k používaniu elektronickej žiackej knižky a ďalších nástrojov elektronickej komunikácie so školou.

Základný návod pre používanie Elektronickej žiackej knižky rodičmi:

Dodávateľ aplikácie pre Elektronickú žiacku knižku poskytuje na stránkach edupage.sk návod na používanie jednotlivých modulov aplikácie na tejto adrese.

Rodičovské konto Edupage:

Doporučujeme Vám vytvoriť si Rodičovske konto, ktoré má hlavné výhody v tom, že rodič využíva vlastné konto nezávislé od žiackeho, vidí výsledky všetkých svojich detí naraz, môže si pohodlne zmeniť heslo a pod. V nasledujúcom dokumente nájdete návod, ako si Rodičovské konto vytvoriť: Rodicovske_konto_Edupage.pdf

Rodič sa môže pod týmto menom+heslom prihlásiť aj do mobilnej aplikácie.

Vytvorenie Rodičovského konta nie je povinné a môžete aj naďalej využívať žiacke kontá, ktoré Vám boli doručené na začiatku školského roka.