• Milí rodičia,

blíži sa nový školský rok  2023/2024. Rekonštrukciu máme za sebou, ale pribudla nám zmena v dotácii na stravu. Z toho dôvodu je potrebné vypísať prihlášku už teraz a odovzdať do konca júna 2023. Ak doručíte prihlášku po tomto termíne, nebudete mať nárok na dotáciu v mesiaci september, ale až od októbra!!!

Kompletne vypísanú a podpísanú prihlášku  môžete doručiť osobne do schránky školy, alebo ju Vaše dieťatko môže priniesť priamo do jedálne vedúcej jedálne do 30.06.2023
          Mail: jedalenskolska@azet.sk
          Prihlášku nájdete tu ako dokument na stiahnutie.
          Nezabudnite v prihláške uviesť dátum od kedy bude dieťa na stravu chodiť !!!

Hlavne vyznačte v prihláške či máte, alebo nemáte záujem o dotáciu. Teraz má nárok na dotáciu každé dieťa, budete dostávať aj daňový bonus, aj dotáciu, len to musíte v prihláške vyznačiť!!!

Na akékoľvek otázky Vám odpoviem (ak budem vedieť 😊 ) na tel. čísle 0907 797 399, v čase od 6,00 do 14,00 hod., mailom, alebo správou na edupage.

S pozdravom

Figurová Martina, vedúca ŠJ.

Zapisny_listok_20232024.doc