• Týždeň Zeme sa bude konať v termíne od 15. - 21.4. 2023

• 28.03.2023 13:07
      • Milí rodičia, milí žiaci,
        chystáme pra vás "Týždeň Zeme" a budeme vďační,  ak nám s ním pomôžete.
        ČO plánujeme?
      • 1.  Čistenie  šenkvického chotára - zber odpadkov v Šenkviciach "čistí celá rodina"  15.4. 2023

2.  Zber papiera od  17.4. - 21.4. 2023

3.  SWAP oblečenia, spoločenských hier, kníh a hračiek

4.  Prezentáciu bezobalového obchodu s možnosťou zakúpenia prípravku 17.4. 2023

Čo by nás potešilo?

15.4. 2023 - SOBOTA - potešila by nás účasť čo najväčšieho počtu členov rodiny pri čistení okolia školy a  obce.

Zber papiera od  17.4. - 21.4.  - v škole bude v tomto týždni pristavený kontajner na papier a zároveň bude aj prebiehať súťaž v zbere papiera, víťaznú triedu odmeníme.

Budeme vďační, ak znovu do školy prinesiete oblečenie, ktoré už doma nepotrebujete. Tento raz swap rozširujeme aj o knihy a spoločenské hry a hračky.

V rámci bezobalového obchodu si budete môcť v škole  zakúpiť EKOLOGICKÉ čistiace a pracie prostriedky, a to jednoduchým načapovaním do plastových fliaš, ktoré si so sebou prinesiete. Ak máte  viac plastových fliaš z takýchto prostriedkov, budeme radi, ak ich deti prinesú do školy.

Tešíme sa na Vašu účasť.

žiaci z kolégia Zelenej školy