• Verejná zbierka ku Dňu narcisov 2022

• Počas verejnej zbierky organizovanej na podporu Ligy proti rakovine, ktorá sa konala 28.4.2022, naša škola vyzbierala sumu 1071,42€. Ďakujeme všetkým, ktorí ochotne prispeli do zbieky a aj našim deviatakom ďakujeme za úspešné a dôstojné zvládnutie tejto aktivity.

• Upratovanie obce - brigáda v škole

• Dňa 23.4.2022 sa uskutočnilo jarné upratovanie našej obce. Do upratovania sa zapojilo veľké množstvo dobrovoľníkov, rodičov, žiakov a zamestnancov školy. Spoločne sme upratali areál a okolie školy. Príjemný deň sme zavŕšili opekačkou na školskom dvore. Žiaci sa vyšantili na školskom ihrisku. Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým, ktorí sa jarného upratovania zúčastnili a veríme, že naša škola a obec ostanú aj naďaej pekne čisté.

• Školské kolo celoslovenskej súťaže Slávik Slovenska 2022

• Dňa 27.4. 2022 sa na našej škole konalo školské kolo súťaže Slávik Slovenska 2022. Porotu v zložení Mgr. Daniela Januchová, Ing. Jana Boďová a Mgr. Andrea Hajková najviac zaujali výkony týchto spevákov a speváčok, ktoré boli ocenené nasledovne:

1. kategória (2-3.ročník):

1. miesto: Sabínka Machová (2.A)

2. miesto: Marianka Babčanová (2.A)

3. miesto: Sabínka Boďová (2.C)

2. kategória (4.-6.ročník)

1. miesto: Sandrika Vašinová (4.A)

2. miesto: Filip Krajčovič (5.B)

3. miesto: Šimon Devera (5.A)

Všetkým zúčastneným deťom ďakujeme za krásne súťažné výkony, oceneným blahoželáme a víťazom jednotlivých kategórií želáme veľa úspechov v okresnom kole v Pezinku.

Mgr. Daniela Januchová

• Nevšedný deň - 1. apríl

• Dňa 1. 4. sa v našej škole uskutočnil neobyčajný deň. Počas celého dňa sme sa v priestoroch školy stretávali so žiakmi ale i kolegami, ktorých sme občas nespoznávali. "Nahodení" v spoločenskom oblečení a s úsmevom na tvári vytvárali neopísateľnú atmosféru netradičného vyučovania v tento výnimočný "GALA" školský deň. Príjemné pocity s neobyčajne prežitého dňa v nás všetkých zanechal mnohé úsmevné zážitky, ktoré nás inšpirujú túto udalosť nezahodiť len tak za hlavu, ale príležitostne si ju zopakovať. Všetkým zúčastneným patrí poďakovanie.

• 28. APRÍLA JE DEŇ NARCISOV

Deň narcisov je jedinečná verejno-prospešná zbierka Ligy proti rakovine.

Tento rok sa koná už 26. krát. Na Slovensku je veľa vzácnych zbierok. Pre ľudí s rakovinou je však zbierka narcisov tá najvzácnejšia. Pripnite si malý kvietok na podporu onkologických pacientov opäť aj v uliciach. Viac o tom, ako pomáha Liga proti rakovine zo zbierky DEŇ NARCISOV nájdete na https://www.dennarcisov.sk/ako-pomahame.

Naša škola sa opäť zapája do verejno-prospešnej zbierky. Dobrovoľníci, žiaci deviateho ročníka, sa budú pohybovať po našej škole a obci s pokladničkami, do ktorých môžete prispieť dobrovoľným príspevkom.

ĎAKUJEME,
            Liga proti rakovine

• Matematická olympiáda

• Dňa 12.4.2022 sa žiaci našej školy zúčastnili okresného kola Matematickej olympiády. S úlohami si výborne poradili hlavne žiaci ôsmeho ročníka - Lukáš Rédeky a Jakub Lanátor, ktorí dosiahli rovnaký počet bodov a umiestnili sa na 5. mieste.

Obom úspešným riešiteľom srdečne blahoželáme!

• Dejepisná olympiáda - krajské kolo

• Dňa 22. 03. 2022 sa uskutočnilo krajské kolo dejepisnej olympiády. Našu školu reprezentovala Darinka Skybová, ktorá sa umiestnila na  2. mieste. Darinke srdečne blahoželáme!

• Biologická olympiáda

• Dňa 31.3.2022 sa uskutočnilo okresné kolo biologickej olympiády v kategórii E-zoológia. Súťaže sa zúčastnili 3 žiaci našej školy. Dve žiačky postupujú do krajského kola. Postupujúce žiačky sú Tamara Jankovičová a Eliška Nováková z 8.B. Dievčatám gratulujeme a držíme palce v krajskom kole.

• Chemická olympiáda

• Dňa 25.3. 2022 sa v Pezinku konalo okresné kolo chemickej olympiády. Zúčastnili sa ho žiaci 9.A triedy - Ondrej Chromík a Ján Hrotík. Ján Hrotík vyhral okresné kolo a Ondrej Chromík sa umiestnil na druhom mieste. Srdečne im blahoželáme a držíme palce v krajskom kole v Bratislave, ktoré sa uskutoční 28.4. 2022.

• Biblická olympiáda

• Dňa 22.3.2022 sa konalo okresné kolo biblickej olympiády. Naši žiaci Ondrej Chromík, Kristína MekelováJakub Turenič postúpili do krajského kola. Blahoželáme!

• Vážení rodičia, milí žiaci,

dňa 6.4.2022 bude udelené riaditeľské voľno žiakom 5. až 8. ročníka  z dôvodu testovania deviatakov T9 2022.

Títo žiaci budú automaticky odhlásení z obeda.

Rozhodnutie o udelení riaditeľského voľna nájdete v prílohe tejto správy.

RV_6.4._2022.pdf​​​​​​​